O mnie

Czytając różne blogi, zawsze staram się najpierw dowiedzieć, kim jest osoba prowadząca dany blog. Skoro trafiłeś/aś na tę stronę, zapewne zastanawiasz się nad tym samym. Kim jestem? 

Mam na imię Artur. Od dawna chciałem prowadzić bloga o tematyce religijnej, ale niestety przez długi czas nie mogłem się do tego zabrać. Na szczęście, wraz z początkiem roku 2019 stwierdziłem, że moim postanowieniem noworocznym będzie podjęcie tej inicjatywy. Chcę, by stał się on narzędziem ewangelizacji oraz był oddaniem chwały Bogu przez treści, które będę tu zamieszczał.

Czym zajmuję się na co dzień? Jestem studentem prawa, na jednej z krakowskich uczelni. Stąd też wzięła się nazwa bloga, gdyż chcę dzielić się zdobytą wiedzą z innymi, jednocześnie samemu coraz bardziej ją zgłębiać. Dodatkowo, chciałbym pokazać innym, że Bożym prawem jest prawo miłości.

Uczęszczam także na zajęcia Studium Dziennikarskiego, działającego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Gdybym miał określić swoje zainteresowania, to oprócz wspomnianego wyżej prawa, są nimi również: sport (a w szczególności skoki narciarskie), dziennikarstwo, powieści kryminalne oraz chodzenie po górach. Nie zdziwcie się, jeśli na blogu, często będą pojawiać się wpisy nawiązujące do moich zainteresowań.

Artur Orzeł

 

Przejdź do paska narzędzi